O FIRME Partner Limes Sp. Z.O.O.

Witamy na naszej platformie internetowej - Partner Limes Sp. Z.O.O.


Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy kochają swoją pracę i angażują się w nią z pełną energią. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy biurowej, usługowej i handlowej, konsekwentnie dążymy do rozwoju naszej firmy. Nasza strategia opiera się na doskonaleniu obsługi klienta oraz ciągłym wprowadzaniu innowacji i cyfryzacji, co stanowi źródło naszej dumy.

Nasz główny priorytet to zadowolenie klientów detalicznych, instytucjonalnych, korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Profesjonalna obsługa klienta stoi u nas na pierwszym miejscu, dlatego dążymy do zapewnienia indywidualnego podejścia do każdej osoby. Uważamy, że tylko w ten sposób możemy budować długoterminowe partnerstwo, dlatego stale doskonalimy nasze procesy, podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i poszerzamy naszą ofertę produktową. Nasz zespół z wielką uwagą słucha potrzeb naszych klientów i dla naszych stałych klientów przygotowujemy miłe niespodzianki, takie jak darmowa dostawa i inne upominki.

Szanujemy Twój czas, dlatego dążymy do szybkiej realizacji zamówień. W Lublinie zamówienia dostarczamy w ciągu 24 godzin, a na terenie całego województwa w ciągu 48 godzin w dni robocze. Dbamy również o nasze środowisko, oferując większość produktów przyjaznych dla natury. Nasz zespół potrafi dostosować produkty do Twoich indywidualnych potrzeb, a nasza oferta zawiera podstawowe informacje, aby ułatwić Ci trafny wybór.

Jeśli szukasz solidnego partnera biznesowego w zakresie kompleksowych artykułów biurowych, serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy najlepszą jakość i konkurencyjne warunki zakupu. Wielu klientów już nam zaufało - dołącz do nich i przekonaj się o naszych profesjonalnych usługach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!